ATO

Medzinárodné telekomunikačné fórum ATO 2007 | 20.november 2007, Primaciálny palác - Zrkadlová sieň, Bratislava | Motto: Nové technológie, nové služby, nové trendy, nové príležitosti

Iniciatíva za dobrý zákon o elektronických komunikáciách

www.INET.sk | 09.06.2003

Záverom minulého týždňa sa v Bratislave uskutočnil prvý zo série diskusných okrúhlych stolov k príprave zákona o elektronických komunikáciách, ktorý pripravila Iniciatíva za dobrý zákon o elektronických komunikáciách. Ponúkame Vám prezentáciu o atmosfére podujatia vrátane fotografií, kde nájdete aj ďalšie informácie o programe, a úvodnú prezentáciu riaditeľa odboru telekomunikácií MDPaT SR Milana Hermana.

Za zrodom tohto projektu stoja Asociácia telekomunikačných operátorov (ATO), IT asociácia Slovenska (ITAS), Partnerstvá pre prosperitu (PPP), a spoločnosti ST a.s., UPC Slovensko a Energotel a.s., na príprave stolov sa podieľala aj Komisia NR SR pre informatizáciu spoločnosti. Prvého okrúhleho stola, ktorý sa konal v Pálfyho letnom sídle, moderovaného výkonným riaditeľom PPP Milanom Ištvánom, sa okrem odborníkov z telekomunikačného sektora zúčastnili aj poslanci NR SR Beáta Brestenská (ANO), Jaroslav Baška (SMER), Iván Farkas (SMK) a Herman Arvay (KSS).

V priebehu leta chce iniciatíva v diskusiách pokračovať stretnutiami odborníkov a právnikov na vybrané témy.

Späť | Domov